System kamer NeuBoat Dock 360 dla Axiom już dostępny

NeuBoat Dock 360 Camera System

Dostępny jest już system kamer NeuBoat Dock 360 Camera System [kod: E70699] dla wskaźników Raymarine Axiom. Neuboat Dock pozwala właścicielom jachtów na przeprowadzanie procesu dokowania z pełnym zaufaniem. Martwe punkty, wiatr i prądy spiskują przeciwko żeglarzom. System Raymarine NeuBoat sprawia, że dokowanie nie wymaga wysiłku, zapewniając 360-stopniowy widok wokół statku, eliminując martwe punkty, dzięki czemu żeglarze mogą manewrować w ciasnych obszarach i bezstresowo zbliżać się do doku.

NeuBoat Dock to innowacyjny system składający się z sześciu kamer, oparty na zaawansowanej technologii autonomicznej jednostki pływającej. System zapewnia 360-stopniowy widok statku z lotu ptaka za pośrednictwem wskaźnika wielofunkcyjnego Axiom, co ułatwia manewrowanie i dokowanie w ciasnych przestrzeniach.

Przeznaczony do instalacji na nowych jednostkach
NeuBoat Dock przeznaczony jest dla konstruktorów łodzi w celu budowy nowych jednostek pływających. Aby instalacja NeuBoat przebiegła pomyślnie, konstruktorzy łodzi muszą dostarczyć firmie Raymarine modele 3D CAD przedstawiające zewnętrzną część statku. Dzięki plikom CAD 3D Raymarine dostarczy model 3D ze wskazówkami dotyczącymi prawidłowego umiejscowienia kamery na statku. Po zainstalowaniu kamer NeuBoat system musi zostać skalibrowany we współpracy z technikiem Raymarine. Proces kalibracji może odbywać się na lądzie lub w doku. Dzięki aplikacji zdalnego pulpitu AnyDesk zainstalowanej na wskaźniku Axiom konstruktorzy łodzi mogą zdalnie przeprowadzić proces kalibracji pod okiem technika Raymarine prowadzącego proces kalibracji.

Wymagania systemowe Raymarine
NeuBoat Dock jest kompatybilny ze wskaźnikami wielofunkcyjnymi Raymarine Axiom, które pracują pod kontrolą systemu operacyjnego LightHouse w wersji 4.6 lub nowszej.