Raymarine

Raymarine

Raymarine to światowy lider w dziedzinie elektroniki morskiej celujący w rynek pływających jednostek rekreacyjnych i komercyjnych. Oferta Raymarine obejmuje szeroką gamę produktów, w tym m. in. wskaźniki wielofunkcyjne, plotery map GPS, radiotelefony VHF, cyfrowe echosondy, radary, autopiloty, systemy odbioru telewizji satelitarnej itp.

Trzymamy nasz kurs od ponad 80 lat...

Nasza wiedza w dziedzinie elektroniki morskiej sięga 1923 roku, kiedy opracowano pierwszą echosondę. Następnie w 1974 r. stworzyliśmy pierwszy system autopilota do jachtów rekreacyjnych, a w 1989 r. opracowaliśmy język SeaTalkTM do podłączania urządzeń elektronicznych za pomocą jednego przewodu. W 2004 r. wprowadziliśmy na rynek pierwszy na świecie morski wskaźnik wielofunkcyjny z wielokrotnie nagradzanej C Serii.

W dalszym ciągu kontynuujemy naszą historii innowacji dzięki pierwszemu na świecie systemowi wykrywania obiektów i wspomaganego dokowania, DockSense™ Control. Jesteśmy także pionierami nawigacji wizualnej dzięki technologii rzeczywistości rozszerzonej ClearCruise Augmented Reality. Jako pierwszy w branży morskiej ClearCruise AR umożliwia kapitanom pozytywną identyfikację obiektów na horyzoncie wizualnym za pomocą AIS, kamer morskich i wyjątkowej technologii stabilizacji obrazu. To, co wydarzy się później na wodzie, wiąże się z wizją Raymarine.

Nasza załoga, to nasza największa siła...

W Raymarine mocno wierzymy, że sercem naszej firmy są ludzie. Od początku naszej działalności kierujemy się pasją do technologii morskiej i zaangażowaniem w dostarczanie wyjątkowych urządzeń i usług. Ale tym, co naprawdę nas wyróżnia, jest nasz niesamowity zespół utalentowanych osób, które codziennie wnoszą do pracy swoje osobiste doświadczenie w żeglarstwie, wędkarstwie i rejsach.

Nasi ludzie ucieleśniają nasze podstawowe wartości, a ich niezachwiane zaangażowanie napędza nasz sukces. Od naszych inżynierów po sprzedaż, od łańcucha dostaw po kierownictwo – nasi ludzie podejmują wspólny wysiłek, aby Raymarine było tym, czym jest dzisiaj.

Jesteśmy dumni z naszych pracowników i ich wkładu w naszą firmę, a także sukcesów, jakie osiągają osobiście, i chętnie będziemy wspólnie wyznaczać przyszłość technologii morskiej.

Autoryzowanym dystrybutorem na Polskę jest firma Eljacht z Gdańska.

Firma Eljacht istnieje od 1990 roku. W 1997 roku Eljacht rozpoczął współpracę z firmą Raymarine (dawny Raytheon, Autohelm), w kolejnych sezonach oferta została rozszerzona o urządzenia elektryczne, elektroniczne oraz akcesoria przydatne przy montażu urządzeń na jachtach.

© 2024 Raymarine. Wszelkie prawa zastrzeżone.